mówiły jaskółki, że niedobre spółki (???)
Odpowiedz do tematu

:
nomada napisał/a:
Kierownik od spraw komunalnych, w międzyczasie MAO od budowy kanalizacji, w międzyczasie Radny od spraw Kobyłki. Nie za dużo tych srok za ogon złapanych?

Człowiek orkiestra najzwyczajniej ;=) . Jak już raz pisałem, przysłowie głosi: "Jak ktoś jest do wszystkiego do jest do niczego" :(-): . Oby się to nie sprawdziło chociaż patrząc na prowadzenie spraw komunalnych przez naszego milusińskiego to nie bardzo to widzę :-/ . I ważne jeszcze jest co sercu naszego Pana Przemka Kierownika jest bliższe wziąwszy pod uwagę te trzy zajęcia...bo coś musi wybrać przecież, poligamii w Polsce jeszcze nikt nie zalegalizował :mrgreen:

:
XYZ napisał/a:
Halinów miał przecież fotel członka zarządu, który rozejrzał się "po okolicy" :nonono: i szybko zrezygnował. Dlaczego poszła zagrywka na głównego MAO a nie na członka zarządu?

Na stronie spółki Eko-Inwestycja wciąż nie mają czasu wrzucić krótkiego komunikatu o wynikach zgromadzenia wspólników (znaczy obu burmistrzów), które odbyło się jeszcze w grudniu. Dlatego informacje trzeba wydzierać tak po trochu.

Okazuje się, że I MAO halinowski, Adam Więckowski, od Nowego Roku jest także… halinowskim członkiem zarządu spółki Eko-Inwestycja. Podobno prawo na takie łączenie pozwala. Jego zastępca, czyli II MAO sulejówecki, znaczy Przemek Kierownik Majewski, po dawnemu pozostaje w urzędzie Sulejówka.

Halinów, znaczy burmistrz Ciszkowski, wymienił także swego człowieka w radzie nadzorczej spółki.

:
robertte napisał/a:
Okazuje się, że I MAO halinowski, Adam Więckowski, od Nowego Roku jest także… halinowskim członkiem zarządu spółki Eko-Inwestycja.

A co to jest w przypadku E-I Jednostka Realizująca Projekt? Czy to nie jest E-I, a jeśli nie to jaki inny twór?

Bo sobie wynotowałem pewne obowiązki MAO
"kierowanie, koordynacja i nadzór nad Jednostką Realizującą Projekt"
"odpowiedzialność za prawidłową realizację Projektu, a w szczególności za odpowiednie zarządzanie administracyjne, finansowe i techniczne Projektem oraz monitorowanie jego realizacji" itd - http://www.ekoinwestycja....tualnosci&id=20

Czyli kto teraz rządzi w E-I, my czy Halinów?

:
Eko-Inwestycja napisał/a:
Z dniem 01.01.2012r. nastąpiła zmiana struktury organizacyjnej spółki „Eko – Inwestycja”. Został powołany Członek Zarządu (z ramienia Halinowa) Pan Adam Więckowski. Zmienił się również skład Rady Nadzorczej oraz Pełnomocnik ds. Realizacji Projektu (MAO).

W związku ze złożoną rezygnacją przez Panią Katarzynę Samburską, z pełnienia funkcji Pełnomocnika ds. Realizacji Projektu (MAO), Zgromadzenie Wspólników podjęło uchwałę przyjmującą złożoną rezygnację. Na Pełnomocnika ds. Realizacji Projektu (MAO) został powołany Pan Adam Więckowski, a na zastępcę MAO – Pan Przemysław Majewski.

DonPedro
[Usunięty]
:
Gostek napisał/a:

EkoInwestycja napisał/a:
Ponadto w listopadzie udało podpisać się aneks do umowy z WFOŚiGW wydłużający termin realizacji projektu do końca 2014r.

Czy tą pożyczkę z WFOŚiGW na wkład własny trzeba będzie spłacić? A jeśli tak to kiedy zaczynamy dociskać pasa?

:
WM napisał/a:
W dniu dzisiejszym Eko-Inwestycja ogłosiła drugi przetarg na rozbudowę i modernizację oczyszczalni ścieków w S-ku. Termin składania ofert - 31 stycznia 2012.

W związku z licznymi prośbami termin składania ofert przedłużono do 23 lutego 2012.

:
Informacja świeża, ale już nieaktualna - na dzień dzisiejszy obowiązuje data 2 marca :)

:
Karol napisał/a:
na dzień dzisiejszy obowiązuje data 2 marca :)

Już nie - 9 marca :)

:
Czy trwają gdzieś jakieś prace?
Za miesiąc, góra dwa, wody gruntowe pójdą do góry i z kopania będzie du...a i pompowania kupa (koszty, koszty, koszty). Strabag, zapewne, może to potwierdzić ;tick

:
Przetargi na kanalizację dopiero ruszyły. Biorąc pod uwagę procedury jeśli nie będzie przedłużeń to wybrana firma/firmy pewnie ruszy z wiosną (początek kwietnia?).
Dobrze, że zadanie podzielili na części, jest szansa, że kwota sumaryczna nie będzie dużo wyższa niż Strabag'a.

Przetargi

:
ksieciu napisał/a:
Przetargi na kanalizację dopiero ruszyły.
Nie czepiam się tych zadań, na które przetargi trwają (i trwają), natomiast pamiętam słowa Prezesa, które padły na początku stycznia, na cyklicznym spotkaniu z cyklu "Porozmawiajmy o" - za trzy dni wpuszczamy firmę na plac budowy - jest koniec lutego, a zadanie pt. dokończenie roboty po Strabagu chyba nie jest małe (prawie 2,5 mln zł), czas zakończenia realizacji krótki - 30 lipca 2012. W 2011 roku dopiero w sierpniu można było jako tako kopać doły.

:
nomada napisał/a:
Karol napisał/a:
na dzień dzisiejszy obowiązuje data 2 marca :)

Już nie - 9 marca :)

Od wczoraj - 14 marca

:
"Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy." (Leszek Miller)

:
Ciekawe, czy tak będą wyglądały przetargi na SUW?

:
ksieciu napisał/a:
Przetargi na kanalizację dopiero ruszyły. Biorąc pod uwagę procedury jeśli nie będzie przedłużeń to wybrana firma/firmy pewnie ruszy z wiosną (początek kwietnia?).
Dobrze, że zadanie podzielili na części, jest szansa, że kwota sumaryczna nie będzie dużo wyższa niż Strabag'a.

Przetargi


z tego co wiem to w przetargach które się odbyły cene zeszły do 40% kosztorysów inwestorskich. co nie wróży niczego dobrego w realizacji zadań. i może być dalej lipa.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja Portalu
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.