LVI Sesja Rady Miasta VII kadencji 24.05.2018r
Odpowiedz do tematu

: LVI Sesja Rady Miasta VII kadencji 24.05.2018r
Jedna z dłuższych sesji skończyła się po godz. 23. a wszystko przez odczytywanie uzasadnień dla Zasłużonych dla miasta.

Niektóre wydaje mi się może ciut przy długie :)

Nie wstawiam video, wrzuciłem dla chętnych do poczytania pod tym linkiem

https://drive.google.com/file/d/1DDChbbP5OJLq7DLZTxfGUOjlTvlh3TEN/view?usp=sharing

Wątek o basenie wrzucam jako osobną część dlatego brak cz. 3 :)

cz.1

https://youtu.be/41Th8J239c8

cz.2

https://youtu.be/RoayVthC9Z8


cz.4

https://youtu.be/QV2H07etCnc

cz.5

https://youtu.be/kuSpp_jt-8Q

cz6

https://youtu.be/jfXhIEVu6rg

:
Tragiczna jakość tych nagrań. Niech już zaczną się te transmisje online i profesjonalne nagrywanie sesji bo tego czegoś nawet oglądać się nie da

:
Bierz kamerę i do roboty.

:
Nie ja jeden (z lepszym sprzętem) bym chciał. Ale tak gadaliśmy już nie raz - po co w sumie? Temat od lat tak jakby przywłaszczony. Wrzucę na forum w nowym wątku? Dubel... Admin przywłaszczył, admin ma :) Kto inny wywali to na głównej?

:
Naprawdę to takie super zajęcie że trzeba się o to bić? Ja raczej słuchanie i nagrywanie całej sesji traktowałbym w kategoriach kary. Nie wiem co komi nabroił że musi ale skoro tak jest to szacunek. ARS1122, nie pękaj , miejsce na ustawienie drugiej kamerki pewnie się znajdzie , można jeszcze drona użyć.

:
ARS1122, bawię się w to od 2011 roku nie chce mi się sprawdzać od kiedy jesteś na PMS jeśli Ci nie odpowiada jakoś co zrobić ŻYCIE sala nie jest studiem nagrań.
Zawsze możesz w ciszy i komfortowych warunkach czytać protokoły z sesji w innym przypadku wystarczy zwykle ludzkie DZIĘKUJĘ

:
leonardo, potwierdzam... Przed 2011 rokiem ja "obskakiwałem" sesje RM, nie miałem sprzętu wideo, więc opisywałem wszystko w kilometrach relacji z sesji. To ciężka praca, wymagająca ogromnego poświęcenia, bo na każdej sesji trzeba być, siedzieć do końca... Sesje planowe, nadzwyczajne, większość w czwartek, niektóre kończyły się po północy, a w piątek trzeba było jeszcze dotrzeć do pracy. Jestem pod kolosalnym wrażeniem, zaangażowania Komiego i życzę mu dalszej wytrwałości w niełatwej i powiedzmy sobie uczciwie, często niewdzięcznej pracy. Dzięki Komi!

:
Ja również dziękuję Ci Komi za to że chce Ci się rejestrować te sesje.
Dla mnie jest to jedyna forma dostępu do informacji o tym co się dzieje- brak czasu na udział osobisty...
Pamiętam że o jakości dźwięku już kiedyś rozmawialiśmy- zdaje się że Twój sprzęt nie ma wyjścia na zewnętrzny mikrofon a sala ma słabą akustykę.
Fajnie że jest to co jest.

Malkontentów najlepiej ignorować- szkoda prądu na dyskusję bo zawsze im coś będzie nie pasować ;-)
POZDR

:
hehehehehe jak patrzę na radnych dzieku tym nagraniom to wydaje mi się ze gdzies zabłądzili w zyciu i znaleźli się nie tam gdzie trzeba ...mało który się uśmiecha -wszystko na poważnie -dziwne miny mają ,mówią o rzeczach nieistotnych w podniosły sposób i wydaje im się ze sa bardzo potrzebni bo w ustawie zapisano żeby w Sulejówku było 15 radnych to 15 supermanów się pojawiło ….Otóż NIEEEEE ……...bez radnych tez swiat będzie istniał ….po co kase co miesiąc płacic za cos co mogłby zrobić urzędnik z burmistrzem w ramach miesięcznej pensji --po co dublować ośrodki decyzyjne ?kto to wszystko wymyślił --po co 15 radnych --czy nie wystarczy 2-maks 5 ?

:
A swoją drogą - Komi, nie myślisz, żeby spróbować ponownie?

:
Wszyscy się pogłaskali nawzajem, a jakość jaka była (słaba!) taka dalej jest :mrgreen:
Ale już niedługo :ok:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja Portalu
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.