Portal Miasta Sulejówek
PORTALPomocSzukajAlbumRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory samorządowe 2018
Autor Wiadomość
kisiel
nalewam z pustego w próżne

Podziękowano: 179 raz(y)
Wysłany: 2018-09-27, 14:54   

Dlaczego PiS wystawiło dwóch kandydatów na Burmistrza?
Kandydatami wg PKW są obecny Burmistrz i Pan Zieliński Jacek Grzegorz.
Czy może to jakaś zbieżność nazwisk?
Podziękuj autorowi tego posta

mariuszek 
Naczelny malkontent

Podziękowano: 44 raz(y)
Wysłany: 2018-09-27, 17:57   

Wespazjan napisał/a:
Do wyborów w okręgu nr 9 przygotuję się również niejaki Robert Wyrostkiewicz poniżej link

https://dziennikbaltycki.pl/kierownik-w-muzeum-westerplatte-skazany-za-kradziez-dokumentow-z-ipn/ar/10283396

-

Ten sam P. Wyrostkiewicz, z którym zakolegowanym wydaje się być Remigiusz_G? Na portalu społecznościowym wygląda, jakby Panowie spijali sobie z dzióbków. Wklejam poniżej.
Doborowa drużyna się robi. Wszyscy koledzy wiceburmistrza.
A tak w ogóle, czy skazany prawomocnym wyrokiem może kandydować?

Remigiusz_G 
Zastępca Burmistrza Miasta

Podziękowano: 168 raz(y)
Wysłany: 2018-09-27, 18:09   

kisiel napisał/a:
Dlaczego PiS wystawiło dwóch kandydatów na Burmistrza?
Kandydatami wg PKW są obecny Burmistrz i Pan Zieliński Jacek Grzegorz.
Czy może to jakaś zbieżność nazwisk?

PiS wystawiło jednego kandydata - Arkadiusza Śliwę
p. Zieliński jest kandydatem jednego z komitetów - chyba tego samego, który wystawiał p. Kikolskiego w poprzednich wyborach.

axtomek 

Podziękowano: 240 raz(y)
Wysłany: 2018-09-27, 21:43   

Wspólnota Samorządowa Razem to mińskie PO.

bałtyckiśledź 

Podziękowano: 9 raz(y)
Wysłany: 2018-09-28, 00:10   

Zmiana barw klubowych przez pana Zielińskiego rzeczywiście może dziwić, ale moim zdaniem dobrze zrobi to wyborom i demokracji w Sulejówku - wreszcie mamy dwóch całkiem równorzędnych kandydatów do fotela burmistrza. Jest wybór = jest demokracja.

Czy administrator PMS nie zechciałby się pokusić o zrobienie debaty on-line dla kandydatów na burmistrza?

Wespazjan

Podziękowano: 25 raz(y)
Wysłany: 2018-10-07, 08:52   

Ciekawa dyskusja mamy w mieście nowy autorytet.

https://www.facebook.com/RAZEMSULEJOWEK/

bałtyckiśledź 

Wysłany: 2018-10-07, 23:57   

A ja widzę inną "petardę" - jeden z kandydatów na radnego w okręgu 1 (Ratajewo) to właściciel niesławnych bram blokujących przejazd ul. Rzemieślniczą. Facet od kilkunastu lat blokuje przejazd drogą gminną, a teraz kandyduje na radnego - skandal! :|(

axtomek 

Wysłany: 2018-10-08, 09:25   

bałtyckiśledź, :shock: który to? Podaj nazwisko, w końcu jako kandydat na radnego jest osobą publiczną.

bałtyckiśledź 

Wysłany: 2018-10-08, 10:02   

Mr W.

kisiel
nalewam z pustego w próżne

Podziękowano: 179 raz(y)
Wysłany: 2018-10-10, 18:07   

Dziś ze skrzynki wyjąłem całe mnóstwo ulotek z "ryjami". Była tez karteczka bez twarzy ale z treścią. Większość z jedynie słusznej partii. Wszyscy uśmiechnięci, zadowoleni, na pięknym kredowym kolorowym papierze. Szkoda, że taki papier kiepsko się pali ale i tak rozpalił wyschniętą brzozę w kominku.
Kurcze dlaczego jeszcze nikt nie wpadł na pomysł aby ustawowo ulotki wyborcze drukowane były na papierze "gazetowym" - łatwiej można by ich użyć jako rozpałki, łatwiej by się zutylizowały na wysypisku, a i łatwiej byłoby sobie można podetrzeć...
 Autorowi postu podziękowano 1 raz(y)

Więcej szczegółów
- Dziękuję... (1):
vmax
wiessulejowek 
wiessulejowek

Wysłany: 2018-10-11, 19:27   

tym papierem Kisiel mozna sobie tylko skórę porysowac więc nie ryzykuj ....
a tak na powaznie to nie ma na kogo głosowac ..odkąd ustawa nakazuje publikowanie swoich dochodow i majątku co powoduje wiekszą troskę urzędu skarbowego o takiego delikwenta to i wsród kandydatów do rady mniej ambitnych biznesowo ludzi .....
Takze jak czytam te ulotki kandydatow to mnie mdli ..
Prawie kazdy gdzies na budzetówce zarabia a dieta rady miejskiej pewnie ma w budzecie domowym pomóc
Prawie kazdy ma jakies osiągnięcia w sprawach zupełnie nieistotnych dla Sulejówka
Jeden teatrzyk organizował /drugi balet /trzeci order ma /inny na pielgrzymi chodzi ....ludzie jaki to ma związek z inwestycjami iwizją rozwoju Sulejówka ??

Zaden kandydat nie wspomniał o umiejętnosci pozyskania inwestorów w Sulejówku
Żaden kandydat nie wspomniał o zwiększeniu i rozwoju mieszkalnictwa wielorodzinnego
Żaden kandydat nie przyszedł do mnie i się nie przedstawił !!!!pod osłoną nocy lub wczesnego poranka wrzucane są tylko ulotki z pustymi i durnymi sloganami
Czy to wielkii problem aby przyjsc i się przedstawić i powiedziec jakie się ma plany na rozwój miasta ?moze trzeba tez mieszkańców wysłuchac jakie mają problemy ?

Kandydowanie do Rady miasta nie moze się ograniczac do wrzucenia kartki z fotą i bzdurami !!
wyjdzcie do ludzi ,poznajcie ich i ich problemy
Nie bojcie się i SIEBIE nie wstydzcie

Proszę nie traktować ludzi Sulejowka jak małpy do głosowania .Odrobina szacunku się nalezy więc od drzwi do drzwi kazdy powazny kandydat powinien przyjsc i porozmawiac

Mozna powiedziec -no tak ale są organizowane spotkania --nie kazdy pojdzie bo ma dzieci /psa/kota/inne zajecia w domu /albo po prostu juz nie da rady siedziec i słuchac fanaberii :) :)

a propos diet

MOZE BY TAK KOTOS ZA DARMO POMÓGŁ TEMU MIASTU
Roczne funkcjonowanie radnych to pewnie około 200-300 tys zł
Gdyby tak zrzekli się z calej diety to przez 4 lata ponad milion zlotych by się uzbierało
A za ponad milion złotych mozna zrobić GDZIES w miescie ulicę

Pytam zatem który z kandydatów ZRZEKA SIĘ DIETY W PRZYPADKU ZAŁAPANIA SIĘ DO TEJ ZABAWY ?
Podobno kazdy tak sobie ceni pracę społeczną na rzecz miasta --praca społeczna nie musi byc powiązana z pieniędzmi tylko z czysto ideologicznym oddaniem się miastu za darmo

więc chciałbym poznac kogos kto zadeklaruje chęc pracy dla miasta z CAŁEGO SERCA za darmo przez 4 lata //
Jesli taki kandydat się pojawi to ja go poprę bez znaczenia czy z PIS czy z PO czy z innej lokalnej grupy społecznej

I JEDNA PROŚBA --JAK JUZ UZBIERA SIĘ KOMPLET 15 RAJCÓW -PODOBNO z wielkiej troski o to miasto kazdy tam się chce dostac -TO NIE BĄDZCIE 15-OMA SZKODNIKAMI TYLKO ZRÓBCIE COS POZYTECZNEGO dLA SULEJÓWKA

Chciałbym byc dumny z radnych /Burmistrza i tego miasta

wiessulejowek 
wiessulejowek

Wysłany: 2018-10-12, 07:31   

...........................................no i chetnych do pracy społecznej brak ????????????????
Nawet jednego nie ma ????????????????????????????????????????????????????????????
wierzyc mi się nie chce ????????????????????????????????????????????????????????????

wszyscy cenią sobie prace społeczne a jak pytam o zrzeczenie sie diet na cele inwestycyjne to cisza.....................

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

bałtyckiśledź 

Wysłany: 2018-10-15, 10:55   

W piątek na Szklarniowej jadę sobie rowerem i patrzę, jak gościu ściąga z ogrodzenia jakiś niewielki baner wyborczy z kilkoma uśmiechniętymi i obiecującymi świetlaną przyszłość pyszczkami. Jako, że z natury jestem czepliwy i podejrzewałem, że to inna opcja "polityczna" niszczy konkurencyjne materiały wyborcze zatrzymałem się i zapytałem, dlaczego ów Pan zdejmuje tenże baner.

Otóż okazał się on właścicielem rzeczonego ogrodzenia i bez jego zgody powieszono inkryminowany materiał wyborczy, czego sobie absolutnie nie życzył, bez względu na to, czyje mordy by tam wisiały.

Przyznam szczerze, że stopień bezczelności ludzi rwących się do władzy w tym roku niezwykle wysoki i aż strach myśleć, co będzie po wyborach, jak osiągną swoje cele... W tym przypadku chodziło o baner KWW Sulejówka "Czas na zmiany" - zapamiętałem nazwiska kandydatów Kowalczyk, Świstak, Korzempa i chyba Pieńkowski. Takim kandydatom, którzy nie szanują cudzej własności mówimy stanowcze NIE!!!

Przy tej okazji przypominam też innego kandydata na radnego z Ratajewa - pan W., który chyba po to chce zostać radnym, żeby blokować proces odzyskiwania przez miasto ul. Rzemieślniczej, którą ów sąsiad blokuje swoimi bramami od kilku, kilkunastu lat :|(

mariuszek 
Naczelny malkontent

Podziękowano: 44 raz(y)
Wysłany: 2018-10-18, 09:43   

Wklejam link do apelu Warszawy do nieJakiego Patryka. Wklejam, bo prawdopodobnie nie jestem jedynym mieszkańcem Sulejówka, który będzie głosować w Warszawie. Prawdopodobnie będzie głosować w niej sam wiceburmistrz, Remigiusz_G, który jakiś czas temu określił się jako sympatyk wspierający wiceministra sprawiedliwości na drodze do zawładnięcia 100licą (samemu pozostając oczywiście "bezpartyjnym fachowcem" :lol: ).
Jest jeszcze czas na refleksję. #JakiWstydDlaWarszawy. Polecam również głosującym w Sulejówku, ze szczególnym uwzględnieniem tych "prawych", żeby nie było.
Oglądamy tutaj: Cześć, Patryk. To ja, Warszawa.

axtomek 

Wysłany: 2018-10-19, 09:15   

mariuszek napisał/a:
Wklejam link do apelu Warszawy do nieJakiego Patryka. Wklejam, bo prawdopodobnie nie jestem jedynym mieszkańcem Sulejówka, który będzie głosować w Warszawie.

I rozumiem, że nie mogłeś sobie do tego znaleźć forum warszawskiego? Tutaj to jest wypowiedź nie na temat...

Odpowiedz do tematu