Portal Miasta Sulejówek
PORTALPomocSzukajAlbumRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Inwestycje drogowe
Autor Wiadomość
mcluki 

Podziękowano: 20 raz(y)
Wysłany: 2018-10-25, 07:06   

Remigiusz_G napisał/a:
ja tu nie jestem od lansu. I wybory wyborami, ale czas wrócić do pracy. Światła na szosowej to skandal, nie bede o tym pisał publicznie bo uderzyłoby to w parę instytucji. Ale co mają do tego 2 fajne ławki, na które pozyskaliśmy dotację zewnętrzną to nie wiem :D jakiś kompleks ławek? :D

Kompleks łąwek w mieście i mamy bo ich nie posiadamy. :oops:

Mogą być i multimedialne ważne, że będzie można z nich korzystać.
Podziękuj autorowi tego posta

axtomek 

Podziękowano: 240 raz(y)
Wysłany: 2018-10-25, 07:19   

Remigiusz_G napisał/a:
Światła na szosowej to skandal, nie bede o tym pisał publicznie bo uderzyłoby to w parę instytucji

A dlaczego nie? Może warto uderzyć? Czasem nie ma skuteczniejszej broni, niż opinia społeczna. Chyba lepiej, by była ona wymierzona w prawdziwych winowajców, a nie na oślep, w osoby, które zachowały się przyzwoicie i swoją prace wykonały.

leonardo 
leonardo

Podziękowano: 224 raz(y)
Wysłany: 2018-10-25, 08:32   

Remigiusz_G napisał/a:
Ale co mają do tego 2 fajne ławki, na które pozyskaliśmy dotację zewnętrzną to nie wiem :D jakiś kompleks ławek? :D

Te ławki finansowane przez MON to mistrzostwo świata absurdu. Odwoływane są kolejne przetargi na zakup sprzętu dla wojska, modernizowane mają być stare czołgi i hełmy z lat 60-tych ( :(-): ) a minister bawi się w ustawianie ławek, gadających ławek. Powinniśmy pójść jeszcze dalej i w każdym mieście na koszt MON-u utrzymywać szwadron kawalerii …..oczywiście konnej.

vmax 

Podziękowano: 36 raz(y)
Wysłany: 2018-10-25, 09:07   

Na stronie MON jest informacja, że dofinansowanie wynosi do 80%, a resztę kosztów ponosi samorząd. Więc pytanie, ile konkretnie nas będzie to kosztować? I co z nimi się stanie, jak przesaną działać?
Czy to samo co z kocimi oczkami na Armii Krajowej ( świeci jedno oczko, jakieś zezowate, generalnie od roku są popsute i jak widać nikt z tym nic nie robi)?

mcluki 

Podziękowano: 20 raz(y)
Wysłany: 2018-10-25, 12:09   

vmax napisał/a:
I co z nimi się stanie, jak przesaną działać?
Czy to samo co z kocimi oczkami na Armii Krajowej ( świeci jedno oczko, jakieś zezowate, generalnie od roku są popsute i jak widać nikt z tym nic nie robi)?

Sam sobie odpowiedziałęś.

kisiel
nalewam z pustego w próżne

Podziękowano: 179 raz(y)
Wysłany: 2018-10-25, 19:02   

Remigiusz_G napisał/a:
ja tu nie jestem od lansu. I wybory wyborami, ale czas wrócić do pracy. Światła na szosowej to skandal, nie bede o tym pisał publicznie bo uderzyłoby to w parę instytucji. Ale co mają do tego 2 fajne ławki, na które pozyskaliśmy dotację zewnętrzną to nie wiem :D jakiś kompleks ławek? :D

Czemu nie che Pan napisać kto dał d..y?
A w kwestii ławek to są ważniejsze potrzeby niż grające coś za kupe pieniędzy. Już za sam udział miasta w tym zakupie można kupić na pewno kilkanaście ławek normalnych, że o możliwości wymiany paru kopciuchów nie wspomnę. Ale cóż... widać jakie są priorytety dla włodarzy.

kisiel
nalewam z pustego w próżne

Podziękowano: 179 raz(y)
Wysłany: 2018-10-26, 16:24   

Remigiusz_G napisał/a:

I jeszcze jedno w kwestii "nie lansu" - Swój pościk na fejsiku chyba Pan pamięta?
30 sierpnia - niedługo będzie druga miesięcznica jak dzieci i rodzice w pogorszonych warunkach bezpieczeństwa przekraczają ulicę Szosową. "Ojcowie" tego sukcesu, razem z Panem (bo w sumie z Pana relacji równych wynika, że jest Pan "mistrzem" spotkań) powinniście nie wychodzić z gabinetu dyrektora PGE lub ZDP dopóki światła nie będą działać.

Wipski 
Wipski

Podziękowano: 146 raz(y)
Wysłany: 2018-10-27, 08:43   

Kisiel będę bronił Remka. W swoim pościku napisał: sygnalizacja w realizacji. Very smart. Nie podal terminu jej uruchomienia. Włączy się przed kolejnymi wyborami. Np. za rok. A jaka radość będzie suwerena po dlugim wyczekiwaniu. Beka.

piekario13 

Podziękowano: 1 raz(y)
Wysłany: 2018-10-27, 12:08   

Panie Remigiuszu nie wiem czy był już odbiór ulicy Wspólnej, ale na skrzyżowaniu z Broniewskiego jest (niewielki) ubytek asfaltu. Zdjęcie tego dobrze nie oddaje, ale tam jest po prostu dziura. Może zgłosić to wykonawcy niech to zalepi, bo na wiosnę może być już większa.

César Sampaio 

Podziękowano: 6 raz(y)
Wysłany: 2018-10-27, 13:26   

Piekario - to do urzędu raczej się zgłasza. Ja m.in. w tej sprawie wysłałem pismo i po 2 tygodniach ubytek w nowej jezdni był załatany.

vmax 

Wysłany: 2018-10-28, 14:31   

Post z 21 stycznia 2018

"jeśli chodzi o nasze plany na budowę dróg - już wkrótce o tym poinformuję (w lutym/marcu), zapewniam jednak że na pewno będzie o tym głośno :-D "

Post z 2 maja 2018

"wszystko aktualne, potrzebuję jeszcze ok 2-3 tyg ;)"

Post z 27 lipca 2018

"Obiecywany przeze mnie plan na drogi ogłoszę najpóźniej w sierpniu."

Post z 1 września 2018

"właśnie w piątek dokładnie o 23.49 (a zatem na 11 minut przed końcem Sierpnia) plan tez został złożony jako oficjalny projekt. W przyszłym tygodniu napiszę o nim szczegółowo :D"

Koniec października, a cisza jak makiem zasiał. Chyba, że idzie Pan po kolejny historyczny rekord. Tym raze w niespełnionych obietnicach...

mariuszek 
Naczelny malkontent

Podziękowano: 44 raz(y)
Wysłany: 2018-10-28, 16:13   

"Nie mamy Pańskiego płaszcza i co Pan nam zrobi" :mrgreen:

vmax 

Wysłany: 2018-10-28, 16:26   

mariuszek napisał/a:
"Nie mamy Pańskiego płaszcza i co Pan nam zrobi" :mrgreen:

"Cham się uprze i mu daj" :lol:

Remigiusz_G 
Zastępca Burmistrza Miasta

Podziękowano: 168 raz(y)
Wysłany: 2018-10-28, 19:00   

plan aktualny :D Nie podałem przed wyborami go z powodów czysto politycznych, niedługo to wyjaśnię :D

vmax 

Wysłany: 2018-10-28, 20:04   

Oho, jak nie tajemnicza rada, to siły nieczyste, a myślałem, że nasze drogi trapią tylko dziury, błoto i kurz. No poza śniegiem oczywiście. Bo to pamiętamy, że "zima jest, była i będzie" :D

Panie Burmistrzu, śmiało, już po wyborach. :)

Odpowiedz do tematu